Zurück

Urodzinowe Dzień Dobry ICE Kraków

Urodzinowe Dzień Dobry ICE Kraków

Bryła obiektu ICE Kraków
To już 14. odsłona rodzinnego pikniku dla mieszkańców Krakowa i okolic! 17 listopada od godz. 10.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się specjalna edycja Dzień Dobry ICE Kraków z okazji 5-lecia powstania obiektu! Dokładnie 16 października 2014 roku władze Miasta Krakowa oficjalnie otworzyły jedno z najbardziej nowoczesnych centrów kongresowych w tej części Europy.

 

Ze względu na urodzinowy klimat wydarzenia pojawi się na nim szczególnie dużo atrakcji – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Kiedy organizowaliśmy pierwszy piknik Dzień Dobry ICE Kraków, nie spodziewaliśmy się, że przerodzi się on w cykl spotkań, które szybko urosną do rangi jednej z najważniejszych krakowskich imprez społecznych. „Co kwartał odwiedza nas ponad 1500 osób” – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego. Zdajemy sobie sprawę, że wyjście z całą rodziną w weekend do kina, na wystawę lub warsztaty może być dla wielu osób sporym wydatkiem, dlatego też wszystkie atrakcje w ramach naszego pikniku są zawsze bezpłatne” – dodaje.

 

imap://adelinag%40mot%2Ekrakow%2Epl@poczta.hybrid.pl:993/fetch%3EUID%3E.INBOX%3E3235?part=1.4&filename=image004.jpg

 

Dzień Dobry ICE Kraków to pięć godzin wyśmienitej rozrywki – od godz. 10.00 do 15.00 Centrum Kongresowe ICE Kraków zmieni się w ogromny plac zabaw. Wypełniona zostanie również przestrzeń przed budynkiem, gdzie pojawi się słodka ciężarówka Wawel Truck z mnóstwem atrakcji od naszego partnera Wawel S.A. Po raz pierwszy odbędą się warsztaty integracyjne z podstaw polskiego języka migowego, które poprowadzi małopolski oddział Polskiego Związku Głuchych.

Ważnym punktem programu będą pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych – policjantów, ratowników medycznych i strażaków. Wśród urodzinowych atrakcji znajdą się również strefa zabawy GOjump i GOkidz! oraz warsztaty (m.in. designu, artystyczne, taneczne czy teatralno-muzyczne) organizowane przez Klubokawiarnię likeKonik, Kinnarps, Fundację Prodriver, HistoryLand, Studio Teatru Muzyki i Tańca, Egurrola Dance Studio czy Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana.

Podczas wydarzenia zaplanowano także szafobranie – czyli wymianę ubrań, zabawek i książek dla dzieci w wieku 0-10 lat – oraz pokaz filmu niespodzianki (godz. 13.00)! A tuż przed projekcją wystąpią uczniowie ze Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Juliusza Łuciuka w Mikluszowicach.

 

Dzień Dobry ICE Kraków z okazji 5-lecia powstania Centrum Kongresowego ICE Kraków odbędzie się już 17 listopada 2019 roku. Na rodzinny piknik zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości. Wstęp bezpłatny!

 

Darmowe bilety na film niespodziankę dostępne za pośrednictwem strony:

https://evenea.pl/event/ddik17112019/

 

Partnerami wydarzenia są: PKO Bank Polski jako Partner Główny oraz Wawel SA.

Na wydarzenie zaprasza Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe – operator Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Spielen Spielen